Cam Balkon

Armador Yapı Cam Balkon Sistemleri, evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8mm ve 10mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, yeşil, mavi, aynalı cam uygulaması yapılabilmektedir.

albert genau cam balkon paslanmaz

Paslanmaz

Paslanmaz aksam takımı

Estetik

Estetik

Estetik soft-line Albert Genau profil tasarımı

ÇelikTakım

Çelik Takım

4+4 taşıma sistemi ve paslanmaz çelik rulman takımı

Norma Kanat Profili
Dayanıklı

Ağır cam yüklerine izin veren AG dizayn kanat profili

Ergonomi

Ergonomik

Ergonomik, açma-kapama mekanizması

Sızdırmaz

Sızdırmaz

Panel birleşimlerindeki "akıllı kapak"lar sayesinde maksimum sızdırmazlık

albert genau cam balkon etkin izolasyon

İzolasyon

Başlangıç ve bitiş dikey profillerinde, çiftli akıllı contaların etkin izolasyonu

Toz Geçirmez

Toz Geçirmez

Kanatlarda, kapak uçlarına kadar olan;
toza, soğuğa geçit vermeyen dörtlü fırça sistemi

albert genau cam balkon uzun ömürlü uv conta

UV Dayanımlı

Düşey birleşimlerde UV dayanımlı esnek conta

albert genau cam balkon mükemmel su tahliyesi

Su Tahliyesi

Albert Genau tasarımı, kendinden gölgeli alt profil tasarımı ile, sağlıklı yağmur suyu tahliyesi

albert genau cam balkon mükemmel su tahliyesi

Ek Su Tahliyesi

İsteğe bağlı, özel yağmur suyu tahliye profili

albert genau cam balkon 11

Dekoratif

Dış iklim dayanımlı, sınırsız renk ve İtalyan teknolojisi ahşap dekorlama seçeneği

Stor Perdeli Cam Balkon Modelleri


Kendinden stor perdeli cam balkon modelleri belki de tam size göre. Güneşin etkisini kırmak ve dış ortamdan izole olmak için kullanılabilecek ideal bir üründür. Sadece balkonlarda mı peki? Elbette hayır. Kafeterya ve benzeri mekanlar için de çok kullanışlı bir üründür.


Jaluzili Cam Balkon


Kanatlar üzerine özel bir tasarım ile monte edilen jaluziler mekanlara farklı bir hava katıyor. Jaluzili ürünlerimizde de farklı seçenekleriniz mevcuttur. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu ürünleri makul fiyatlara firmamızdan satın alabilirsiniz. İzmir ve çevre illerine hizmet vermekteyiz. Şirketimizde keşifler tamamen ücretsizdir. Güneş ışıklarında korunmak veya gece dışarıdan görülmeyi önlemek için ideal ürünlerdir.


Katlanır Cam Balkon


8 mm veya 10 mm temperli (ısıl işlem görmüş) camlar kullanılmaktadır. Çelik rulmanlar 4 adet tekerlek her bir kanada bağlanmaktadır. Cam kanatlar kasa profili içerisinde hareket etmektedir. Kanatları katlayarak bir köşede toplama imkanı tanıyan ve manzara keyfi sunan çok kullanışlı bir üründür. Farklı cam ve profil renkleri de seçilebilir. Balkon veya mekan ölçülerine göre, kullanılacak cam kalınlığı değişmektedir.


Sürme Cam Balkon

Bu sistemde kanatlar kanatlanmak yerine bir köşede sürülmek sureti ile toplanmaktadır. Bir cam kanat genişliği kadar bir alan zorunlu olarak kapalı kalmaktadır. Kullanım kolaylığı nedeni ile birçok müşterimiz tercih edebilmektedir. Balkonlara ve mekanlara uygulanabilen bir sistemdir. Sürgülü cam balkon modelleri için de farklı cam ve profil renkleri tercih edebilirsiniz. Yine kanat genişlik ve yüksekliklerine göre cam kalınlığı farklılık gösterecektir.


Eşiksiz Sürme Cam Balkon


Mekan içi (büro, oda ve benzeri) bölmeler için en ideal ürünler belki de eşiksiz sürme cam balkon modelleri olarak sayılabilir. Eşik oluşturmadıkları için ayak takılması ve düşme gibi sorunlara sebep olmamaktadır. Estetiği ve kullanışlılığı bir arada sunan ürünlerdir. Renk seçenekleri her zamanki gibi yine mevcuttur.