Servis Hizmetleri


ARMADOR YAPI Gaziantep'de kendi ürünlerinin yanı sıra diğer BFT,NİCE,DORMA gibi markaların ürünlerine de yüksek kalitede servis hizmeti vermektedir. Konusunda uzman teknisyenlerimiz dikkatli şekilde sizi dinler, acil servis ihtiyacınız olduğunda en kısa sürede müdahale eder. Servis ekiplerimiz beraberlerinde kapsamlı yedek parça bulundurur, böylelikle oluşan aksaklıklar zaman kaybetmeden giderilir.

Servis ve Bakım neden gereklidir ;
Ürününüzün markası ne olursa olsun daha verimli ve sorunsuz çalışması için periyodik bakımı önermekteyiz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılacak bakım sayesinde, yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin yanlış müdahalesi sonucunda oluşabilecek zararlar önlenir. Bunun yanında; toz nem vs. gibi dış etkenlerin ürünün mekanik ve elektronik aksamı üzerindeki olumsuz etkileri giderilir. Düzgün çalışmayan veya eskiyen parça varsa tespit edilir mekanizmaya zarar vermeden değiştirilir.

Bunlar ile hem mekanizmada oluşacak yüksek maliyetli arızaların önüne geçilir, hem de çalışan parçaların yıpranması azaltılarak ürününüzün kullanım ömrü uzatılır.

Tamir Aşamaları
Armador Yapı tamir servisi olarak, onarım ve tadilat işlerini profesyonel ve teknik anlamda yaklaşarak sorunları çözeriz. Müşterilerimizi memnun etmek için uyguladığımız aşamalar şunlardır:

1. Onarılması gereken ürünün öncelikle arıza tespitinin yapılması.
2. Arızanın nereden ve nasıl kaynaklandığını tespit etmek.
3. Müşteriyi bilgilendirme. Arızanın ne olduğu, nereden kaynaklandığı ve sorunun nasıl çözüleceği hakkında bilgi vermek.
4. Tamir işleminin yapılması için müşteri onayı almak.
5. Tamir işlemleri bittikten sonra, düzeltilen ürünün testini yapmak ve müşteriye tekrar test ettirerek ürünün düzgün çalışıp çalışmadığı ile ilgili onay almak.
6. Düzgün çalıştığına dair bilgi alındıktan sonra, servis formu müşteri ve tamiri yapan usta arasında imzalanarak, yapılan işlemleri garanti kapsamına almak.

Tamir işi ciddi ve alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması sizlere zaman kazandırırken, ürününüzü uzun ömürlü kullanarak bütçenize ekonomi sağlamış olur.

Daha fazla bilgi için;
0.342.322 40 40 (Telefon)
0.342.322 44 00 (Faks)

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.