Hakkımızda


Armador Yapı 2014 yılında Gaziantep'te kurulmuştur.

200 m2 showroom ve 600 m2 imalathanesi bulunan Armador Yapı Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde otomatik kapı, otomatik panjur, kepenk, pergola tente, fotoselli kapılar, yana kayar bahçe kapıları, döner kapılar, 90 derece açılır kapılar, kollu bariyerler, mantar bariyerler, cam balkon, cam oda ürünleri, sineklik, ısıcam,sundurma konularında yapmış olduğu çalışma ve hizmetler ile pazarın lideri haline gelerek, bölgesel firma kimliğinden tüm Türkiye' ye hizmet veren bir firma haline gelmiştir. Ürünlerin perakende, toptan ve proje bazlı satış, üretim ve montajını yapmakta ve ürünlerinin 7/24 teknik servis hizmetini vermektedir.


Kuruluş tarihinden bu yana dürüstlük ilkesini benimseyerek, dengeli ve sağlıklı bir biçimde gelişen firmamız, müşterilerinin gösterdikleri yakın ilgi ve itimat sayesinde bugünkü onur verici konumuna ulaşmıştır.
Firmamız, yurt içi ve yurt dışı fuarlar, sektör dergileri, internet, üretici firma broşürleri ve medya üzerinden sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekte, personelini eğitip müşterilerini son teknoloji ürünleri hakkında bilgilendirmektedir.


Müşteri memnuniyeti kalite ve güven odaklı çalışan firmamızın Dünya'nın ve Türkiye'nin önde gelen FAAC, ALBERT GENAU, SOMFY, KABİNET, BFT, NİCE, SEMCOM gibi firmalarıyla bayilik sözleşmeleri bulunmakta olup Gaziantep ve diğer tüm illerdeki keşif ve teklif hazırlama hizmetimiz ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.