PANJUR ve KEPENK

Armador Yapı Kepenk Sistemleri; estetiği de ön planda tutarak, çağdaş tasarımlar ve güvenli bir yaşam vadeder. Mağaza kepenk sistemleri alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı veya galvenize saç kepenk profilleri ile rulo şeklinde toplanarak, mekandan istifade sağlar. Bu profiller tamamen kapalı yani içerisini hiç göstermeyen türde, bir kısmı kapalı bir kısmı delikli veya tamamen delikli olarak uygulanabilir.

Profillere açılan bu delikler mağazanızın kepengi kapalıyken bile ürünlerinizin güvenli bir şekilde sergilenmesini sağlar. Stor kepengin oluşturduğu rulo, dıştan kendi orjinal alüminyum kutusuyla uygulandığı gibi içten asma tavan üstüne veya bırakılan bir yuvaya girmek suretiyle özel mimari detay çözümleriyle gizlenebilir.

Armador Yapı Otomatik Panjur Sistemleri; otomasyonun uygulandığı bir kumanda yardımı ile zahmetsizce açılıp kapanan, yalıtım ve güvenlik aracı olarak kullanılan ve oldukça talep gören pencere örtüleridir.


Hasta, yaşlı ve yoğun iş hayatı olan kimseler için zahmetsiz kullanımı ile oldukça müsait olan, hemen her binaya uygulanan Motorlu Panjur Modelleri, sağladığı enerji tasarrufu ve binaya kattığı uzun ömürle yeni nesil binaların en önemli detaylarını oluşturmaktadır.

Panjur ve Kepenk Genel Teknik Özellikleri
• Isı, ses ve toz izolasyonu için fitil, profil ve kanal sistemleri
• Her tür mimari yapıya uygulanabilme
• Geniş cepheli camlara tek parça uygulama
• Merkezi sistemle veya tek tek açma kapama